0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Активне розпушування землі: обираємо ґрунтофрезу до мінітрактора, мотоблока

Багатофункціональні активні ґрунтофрези до мінітрактора, мототрактора і мотоблока відрізняються універсальністю застосування і запросто можуть замінити кілька видів допоміжного обладнання. Така активна ґрунтофреза одночасно виконує найважливіші етапи передпосівної обробки - оранку, культивацію і розрівнювання робочої поверхні, ефективно готує ділянки до посівних робіт, знищує бур'яни разом з корінням, створюючи максимально сприятливі умови для зростання і розвитку просапних культур.

Практично всі активні ґрунтофрези до мінітратора і мототрактора мають подібний за конструкцією робочий механізм - міцний вал зі сталевими пластинчастими вигнутими ножами, закріпленими в двох протилежних напрямках. Кількість ріжучих елементів залежить від моделі агрегату - так, наприклад, на польські ґрунтофрези Bomet, Wirax і Agromech з шириною захвату від 1,2 до 2,0 м встановлюється від 30 до 60 серповидних ножів, що дозволяє якісно обробляти великі площі з продуктивністю - до 0,66 га/год.

Ці ґрунтофрези розраховані на високі експлуатаційні навантаження, агрегатуються з потужними тракторами (до 75 к.с.), фрезерний механізм запускається за допомогою карданного валу від ВВП техніки. Настроюється по висоті, задній захисний кожух регулює інтенсивність дроблення і розмір ґрунтових фракцій. На ґрунтофрези Bomet встановлені сталеві полози для вільного переміщення по робочій площі, ґрунтофрези Wirax оснащені двома регульованими по висоті, опорними колесами.

Моделі вітчизняного виробництва - активні ґрунтофрези до мінітрактора і трактора ФН різних модифікацій, відрізняються високою надійністю і зносостійкістю, завдяки добре продуманій конструкції робочого блоку. Ріжучі ножі закріплені в спеціальних консольних склянках, що захищають елементи від небажаних поломок і полегшують заміну зношених знарядь. Розташування ножів під кутом 1200, знижує вібраційні навантаження, покращує якість обробки будь-якого ґрунту, включаючи важкі заплавні  ґрунти. Розміщений по центру редуктор, забезпечує плавну роботу карданного валу, попереджає перекіс обладнання при підвищених робочих навантаженнях.

Для дрібних фермерських господарств та приватного використання відмінно підійдуть активні ґрунтофрези до мототрактора 100 DW 120 і мотоблока Кентавр 110У, особливо зручні при обробці невеликих посівних площ, або компактні суцільнозварні фрези - ФР5, ФР6, ФР11, що встановлюються на мотоблоки «Нева» і «Zirka».

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари