0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Актуально: зниження втрат під час заготівлі сіна

Весна цього року видалася посушлива, та й зима була практично безсніжною. Ряд аналітиків вже видали невтішні прогнози про зниження врожайності багатьох кормових трав на 10-15%. Необхідність мінімізації втрат маси сіна в процесі скошування, ворушіння, валкування, транспортування й укладання його на зберігання стає особливо актуальною. Крім того, необхідно враховувати, що в умовах підвищеної середньої температури і низької вологості всі стадії заготівельного процесу значно скорочуються за часом. І у разі затримки зі скошуванням або пересушуванням, поживна цінність сіна і його засвоюваність також можуть відчутно знизитися.

Тому зараз як ніколи важливо заздалегідь переконатися, що вся кормозаготівельна техніка в вашому господарстві знаходиться в повній справності і комплектності. Адже навіть одноденний простій через поломки або через відсутність необхідних витратних і комплектуючих матеріалів може призвести до значного зниження майбутніх доходів.

З урахуванням ситуації, яка склалася, в асортименті запчастин нашого магазину Агрозіп підготовлені повні комплекти запасних частин на кормозаготівельне навісне обладнання до тракторів, мінітракторів, мототракторів та мотоблоків:

  1. Косарки сегментні, косарки роторні.
  2. Граблі пружинні віялові, стрічкові (ремінні) граблі, граблі ворушилки колісні "Сонечко".
  3. Прес підбирачі рулонні, тюкові прес підбирачі.

А також запчастини на допоміжне і транспортне обладнання:

  • навантажувачі фронтальні;
  • захвати для тюків, захоплення для рулонів;
  • вила для сіна;
  • вантажні причепи та напівпричепи.

Якщо ж якесь ваше навісне обладнання вже відпрацювало свій ресурс і потребує заміни - саме час зробити це зараз: наші фахівці допоможуть вам вибрати найкращий для вас варіант.

AGROZIP™ - Все тільки найкраще!!!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*