0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Чергова вдала модель грохотної картоплекопачки для мотоблока КК23

Пропонована новинка від вітчизняного виробника - двохексцентрикова механічна грохітно-вібраційна картоплекопалка КК23 до мотоблоків Нева володіє всіма характеристиками попередніх моделей і відрізняється високою продуктивністю, збираючи понад 90% врожаю не тільки картоплі, але і інших коренеплодів на полях з будь-якими ґрунтами. Обов'язкова умова для ефективної роботи пристрою - добре просохла, пухка, звільнена від бур'янів земля.

Нова модель вібраційної копачки картоплі КК-23 розрахована на роботу з мотоблоками «Нева», оптимальна швидкість сільгосптранспорта - на легких ґрунтах до 1 км/год, на важких - не більш як 2 км/год, при посиленій тязі і знижених обертах. Запускається пристрій за допомогою пасової передачі, активуючи зворотно-поступальні рухи ексцентриків і шатунів. Важливий момент - за роботу віброножа та гуркоту відповідають окремі ексцентрики, завдяки чому, агрегат відрізняється плавністю ходу і особливо дбайливим викопуванням овочів.

Збиральний процес розглянута нами грохітнтний картоплекопач до мотоблока здійснює стандартно для аналогічних моделей - леміш занурюється на певну глибину в ґрунт, підрізає пласт землі разом з овочами і подає на вібруючі грохітні грати. В результаті струшування земля, яка залишилася на бульбах, обсипається крізь прути, а очищена картопля скидається в напрямку руху агрегатуючої сільгосптехніки.

Дана двохексцентрикова механічна вібраційна картоплекопалка КК 23 оснащена широким гострим лемешем (39 сантиметрів) з глибиною занурення до 20 см, що дозволяє працювати з високою продуктивністю на ділянках поля до 2 га.

Це ефективне високоякісне навісне обладнання ідеально підійде і власникам приватних ділянок, і досвідченим фермерам.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари