0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Готуємося до збирання врожаю картоплі: вибір оптимальної моделі картоплекопалки

Наближається збиральний сезон і треба завчасно підготуватися до збору вирощеного врожаю. Найпопулярнішим овочем в нашій смузі вважається картопля - практично всі приватні та фермерські господарства, у великих або менших кількостях, займаються вирощуванням цього смачного і корисного овочу.

Головне завдання будь-якого землевласника - швидко, без втрат провести збиральні роботи, а значить, з особливою увагою треба поставитися до вибору спеціалізованої техніки, яка набагато полегшує працю аграрія. Якісний картоплекопач зможе перетворити рутинну роботу в захоплюючий плідний процес з відмінним кінцевим результатом!

Асортимент сучасного сільгоспобладнання дійсно вражає широким розмаїттям, тому вибираючи копалку картоплі, потрібно обов'язково враховувати можливі робочі навантаження і потужність наявної в господарстві техніки.

Для невеликих і середніх земельних наділів відмінно підійде однорядна вібраційна картоплекопалка до мотоблока КМ-2, КК5, КМ3, КМ5, КМ6, КВГ-1А, КВМ-44 і інші модифікації. Агрегат відрізняється простотою конструкції, гарною продуктивністю, призначений для збирання овочів на розчищених від бур'янів і бадилля полях з різними ґрунтами. Має широкий підрізний ніж і грохотні решітки, підключається до ВВП техніки за допомогою карданного валу або ремінним приводом до шківа.

Глибина викопування регулюється опорним колесом, ширина захвату залежить від моделі. Активний віброніж легко занурюється в ґрунт, захоплюючи землю разом з коренеплодом, викидає на вібруючу решітку, де овочі активно очищаються від землі і укладаються на поверхні поля. При наявності більш потужної техніки та ділянок більшої площі варто використовувати вібраційну дворядну картоплекопалку до мінітрактора або мототрактора КВТ-2.

Розрахована на підвищені експлуатаційні навантаження транспортерна картоплекопалка до мототрактора і мінітрактора Wirax, Bomet, ДТЗ-1Т-50, КМТ-1, КМТ-1-44, КРТ-1, К-30, має деякі особливості конструкції, які помітно підвищують продуктивність агрегату і забезпечують максимально якісний робочий процес. Транспортерна копалка картоплі до мотоблока або мототрактора оснащена міцною складальною решітчастою транспортерною стрічкою, широким пластинчастим або багатосекційним сталевим віброножем, з глибиною занурення до 30 см.

Завдяки таким особливостям пристрою, прибирання овочу транспортерна картоплекопалка проводить з високою ефективністю, повністю захоплюючи плодоносний шар ґрунту, акуратно, без пошкоджень, звільняючи коренеплід від налиплої землі.

Найбільш проста універсальна однорядна картоплекопалка до мотоблока КК1, КК2, КК4 і ін. відмінно підходить для роботи на присадибних ділянках з легкими і важкими ґрунтами. На техніку віялова картоплекопалка встановлюється за допомогою стандартної зчіпки, має регульовану по висоті сталеву стійку з декількома отворами, стрілоподібний або закруглений леміш з привареними по задній кромці прутами. Може використовуватися для викопування інших аналогічних коренеплодів.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари