0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Карантин - не перешкода початку нового агросезону - 2020

Незважаючи на всі віруси і карантини, життя триває, і новий агросезон 2020 року повновладно вступає в свої права. Весна в цьому році рання, практично у всіх областях України вже почалися весняні польові роботи. Втім, поки що на полях помітна в основному важка техніка. А з дня на день, як тільки трохи потеплішає, запустить і виведе на ґрунт свої минитрактора, мототрактора і мотоблоки численна армія середніх і дрібних фермерів, орендарів, власників присадибних домогосподарств і дачників.

Але поки є ще декілька днів на те, щоб провести остаточну перевірку готовності до сезону тягової сільськогосподарської техніки і навісного обладнання до неї. І якщо раптом виявиться якась невирішена проблема через відсутність необхідних запчастин, комплектуючих або навісного обладнання, компанія Агрозіп готова в найкоротші терміни доставити все необхідне для успішного старту, упевненого продовження і благополучного завершення агросезону цього року.

Ми вже підготували повний асортимент запчастин і навісного обладнання до найбільш поширених в Україні мінітракторів і мототракторів марок Xingtai, Jinma, Dong Feng, ДТЗ, Foton-Lovol, DW і Weituo. Також готові і чекають своїх нових власників запчастини до мотоблоків та мотокультиваторів Кентавр, Зубр, Форте, Зоря, Зірка (Zirka), Бізон (Bizon), Аврора, Добриня, Булат, Агромеханіка (Agromehanika), Odwerk (Одверк), Вулкан, Витязь та ТАТА - залишилося тільки вибрати і замовити їх.

AGROZIP ™ - Все тільки найкраще !!!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*