0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Картоплекопалка до мототрактора КВМТ-44: ознайомимося з можливостями новинки

Слідом за копалкою картоплі на мотоблок КВМ-44 відомий український виробник навісного обладнання випустив на вітчизняний ринок однорядну грохітно-вібраційну картоплекопалку до мототрактора КВМТ-44.

Новинка, на відміну від попередньої моделі, має центральне розташування шківа і агрегатується з мототракторами, потужністю від 12 к/с. Даний картоплекопач здатний в стислі терміни і з високим показником якості зібрати врожай на ділянці до 2 гектар. Продуктивність збору врожаю становить 0,07 гектар за 1 годину. Ширина активного ножа дорівнює 44 сантиметрам, глибина занурення ножа в ґрунт - до 20 см.

Робота гуркоту і ножа активується від шатуна і ексцентрика, які, в свою чергу, приводяться в дію від веденого шківа картоплекопалки. Обертальний рух на ведений шків через ремінну передачу передається від шківа агрегатуючого мототрактора. Ефективна швидкість руху сільгосптранспорта під час викопування картоплі - 1,5 км/год.

Якість виготовлення розглянутої нами новинки заслуговує окремої похвали. Всі елементи, вузли та механізми виробу підігнані ідеально і надійно закріплені на рамі. Рама має міцне зварене з'єднання, захищене лакофарбовим покриттям. Активний ніж виготовлений і з якісної сталі товщиною 5 мм, що виключає швидке зношення і вихід з ладу картопляної копачки у разі роботи на важких ґрунтах.

Габаритні розміри картоплекопалки до мототрактора КВМТ-44 складають (ДхШхВ): 920х620х720 мм.

Важить дане навісне обладнання 46 кг.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари