0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Короткий екскурс по питанням вибору навісного обприскувача

Будь-яка культура розвивається набагато краще, якщо вчасно отримує корисні поживні речовини і добре захищена від шкідників і хвороб. Тому, так важливо вибрати якісний обприскувач, який не тільки помітно полегшить догляд за рослинами, але і зробить обробку максимально ефективною.

Практично всі сучасні обприскувачі на мототрактор або мотоблок мають схожу конструкцію, основними робочим органами є - насос, бак і розкладна штанга, оснащена гумовими шлангами з форсунками, через які розпорошується рідина.

Для обробки середніх і великих площ відмінно підходять польські обприскувачі на трактор Wirax і Полмарк, обладнані місткими пластиковими баками місткістю від 200 до 1000 літрів і металевими штангами з розмахом крил від 6 до 16 метрів. Ці навісні обприскувачі забезпечені потужним мембранно-поршневим насосом Tolveri з продуктивністю 120 л/хв, який працює від ВВП техніки. Усередині баків встановлена ​​подвійна система змішування для отримання розчину однорідної консистенції з рідких і сухих мінеральних речовин.

Чотирьохступінчастий розподільник, закріплений на рамі, призначений для регулювання інтенсивності розпилення і роботи форсунок - за допомогою спеціальних важелів можна легко вимкнути ліве або праве крило, що особливо важливо при обробці крайніх або вузьких ділянок. Всі обприскувачі на трактор Wirax і Полмарк оснащені високоточними гліцериновими манометрами, які показують рівень тиску в системі. З режиму розпилення на режим розмішування агрегат легко перемикається спеціальним важелем, що знаходиться поруч з манометром. Висота штанг встановлюється механічною ручною лебідкою - від 0,5 до 1,5 м.

Для приватного користування відмінно підійде український обприскувач садовий на мотоблок Бут - компактний простий пристрій, що складається з металевої бочки на 50, 80, 100 л і регульованих поворотних штанг з розмахом від 4,5 до 6 м. За допомогою такого обприскувача на мотоблок можна якісно обробити не тільки посівні культури, але також  агрегат ідеально підходить для дрібнокрапельного зрошення захисними складами чагарників і дерев. Штанги легко встановлюються на будь-яку висоту або під кутом, для нагнітання розчину з бочки до форсунок застосовується автомобільний компресор на 12 В.

Власникам мототракторів варто звернути увагу на мобільний обприскувач причіпний ОП-6 250 літрів, оснащений відцентровим насосом, пластиковим баком і поворотними штангами з розмахом 3,5 м. Робоча система встановлена ​​на міцну профільну раму з пневматичними колесами, агрегат ефективно проводить рівномірне розпилення розчину, що осідає у вигляді дрібнодисперсійного туману на дерева, чагарники і рослини.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари