0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Коси, коса, поки роса: обираємо навісну сінокосарку

Літо - час, що вимагає максимального вкладення праці, саме в цей період проводиться інтенсивна заготівля кормів для домашніх тварин, догляд за посівними площами, прибирання територій від буйної рослинності.

Косовиця і розчищення полів від трави - процес трудомісткий, що вимагає чималих сил і часу, цілком природно, що будь-який землевласник в першу чергу замислюється про придбання надійної продуктивної сінокосарки до мотоблока або мінітрактора.

Сьогодні виробники пропонують настільки великий асортимент косарок на мінітрактора і мотоблоки, що кожен аграрій зможе легко вибрати для себе відповідний варіант, в залежності від величини земельних угідь, потужності наявного в господарстві транспортного засобу і матеріальних можливостей.

При виборі обладнання потрібно брати до уваги основні відмінності, які існують між роторною та сегментною косаркою.

Як правило, сегментна косарка найбільш продуктивно працює на рівній місцевості, без явно виражених перешкод (пеньків, каміння та ін.). Принцип скошування в сегментних косарках КСН-1.4, КСН-1.6, КСН-1.8 полягає в зворотно-поступальних рухах рухомого ножа, завдяки чому, трава зрізується максимально низько по відношенню до поверхні поля (6 - 8 см), а ширина захвату залежить від довжини ріжучого полотна (140 - 180 см).

Агрегат оснащений сталевими башмаками, які полегшують ковзання по полю і відвідною дошкою на зовнішньому башмаку, яка направляє скошену масу в покоси. У роботу запускається сегментна косарка від ВВП техніки клиноремінною передачею. В конструкції передбачені захисні опції - запобіжна засувка на дерев'яному шатуні і пробуксовка ремінного приводу при наїзді коси на тверді перешкоди.

Для скошування густої високоврожайної рослинності, полеглих трав і невеликих чагарників, краще вибирати роторні косарки на мінітрактор або мототрактор. Це обладнання має надійну міцну конструкцію, відмінно працює на місцевостях з будь-яким рельєфом. Процес скошування роторна косарка проводить за допомогою швидко обертових роторних дисків, оснащених рухливими ножами, які зрізують траву на висоту від 3 до 5 см, з подальшим формуванням скошеної рослинності в акуратні валки. Регулярне використання роторних сінокосарок призводить до поступового вирівнювання поверхні оброблюваних ділянок.

Роторні косарки Z-069 Wirax і Z-178 Lisicki, які відрізняються високою продуктивністю, ідеально підходять для обробки великих площ, забезпечуючи якісний покос трави будь-якої густоти і щільності. Мають широкий робочий захват - до 185 см і показують максимальну продуктивність - до 2 га/год. Важливий момент - ці роторні польські косарки на мінітрактор можуть працювати на територіях з кутом нахилу до 200, а за рахунок демпферного пружинного запобіжника, що відхиляє робочий вузол на 200, легко обходять великі перешкоди.

Більш легкі моделі - роторні косарки до моторактора КР-09, КР-1.1, Т1200 мають компактні розміри, відмінно підходять для викошування середніх земельних наділів. Відрізняються високою маневреністю, успішно використовуються для прибирання придорожніх територій, підкошування пасовищ, розчищення полів від бур'янів і залишків зернових культур. Оснащуються двома або трьома дисками. Залежно від модифікації роторної косарки, рослинність зрізується на висоті 5 - 6 - 8 см, а скошена маса укладається в рівні валки.

Не менш ефективні роторні косарки для мотоблока КР-01Б, КР-02, Т900, КР 1.1, призначені для роботи з технікою потужністю від 6 кінських сил. Найчастіше, сінокосарки встановлюються спереду мотоблока, який працює на задній передачі, з кермом, перевернутим на 1800. Багато моделей оснащені санчатами з гнутої труби, що дозволяють агрегату вільно переміщатися по місцевості. Установка устаткування в передній частині дозволяє контролювати весь процес і помітно підвищує якість обробки.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари