0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Нова вдосконалена модель транспортерної картоплекопалки до мототрактора КК22

Чудова пропозиція від українських виробників - оновлена ​​поліпшена модель - транспортерний картоплекопач до мототрактора з гідравлікою КК22 спеціально розроблений для заводських мототракторів типу Скаут, які мають гідравлічну підйомну систему і зміщений причіпний пристрій. Агрегат відрізняється високою ефективністю, оснащений рамою підвищеної міцності, робоча частина надійно захищена бічними стінками із сталевого листа, корпус покритий якісною фарбою, навісний пристрій розрахований на великі експлуатаційні навантаження.

Ця транспортерна картоплекопалка КК-22 на мототрактор ідеально підійде для викопування картоплі і аналогічних коренеплодів - буряку, ріпи, цибулі, часнику на ділянках з площею до 5 га. Максимально продуктивно агрегат працює на попередньо очищених від бадилля і бур'янів полях, бажано з добре просохлим ґрунтом. Збір овочів повністю механізований - широкий леміш з високими бічними бортами має ергономічну форму, легко занурюється в землю до 15 см, акуратно підрізаючи пласт з коренеплодами.

Транспортерна стрічка, встановлена ​​на картоплекопач транспортерний для мототрактора з гідравлікою Скаут КК-22, складається з міцних сталевих прутів (діаметр 7 мм), з'єднаних між собою спеціальними скобами - складальний тип стрічки гарантує тривалу ефективну роботу виробу, унеможливлюючи обриви та пошкодження, навіть за умов великих робочих навантажень. Піднятий лемешем (ширина захвату 45,5 см) ґрунт з овочами, потрапляючи на транспортер, що рухається, в результаті вібрації, прокидається між прутками, бульби добре очищуються і дбайливо вкладаються позаду рухомого транспорту.

У робочий стан транспортерна полтавський картоплекопач КК 22 приводиться від редуктора, який запускає за допомогою ланцюгової передачі рух транспортера. За роботу лемешу відповідають ексцентрик і шатун, які також з'єднані з редуктором спеціальним механізмом.

Дана модель відрізняється високою надійністю і працездатністю, яку точно справедливо зможуть оцінити досвідчені аграрії та власники приватних наділів.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари