0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Новинка в сімействі картоплекопалок: вібраційна копачка картоплі до мотоблока КВМ-44

До Вашої уваги пропонується нова надійна та продуктивна в роботі вібраційна картоплекопалка однорядна КВМ-44, яка агрегатується з важкими мотоблоками з водяним охолодженням.

Дана модель картопляної копачки володіє вкрай гарними характеристиками. Ширина викопування становить 44 сантиметри, глибина занурення ножа - до 20 см. Ніж та гуркіт в роботу приводяться за допомогою ремінної передачі. Обертовий момент від шківа силового агрегату передаються на шків картоплекопачки, який розташований ліворуч на корпусі (лівий привод) через ремінь. До речі, ефективна швидкість агрегатуючого сільгосптранспорту повинна бути близько півтора кілометри за годину. 

Що стосується технічних аспектів даного представника навісного обладнання, то тут ми маємо лише позитивні враження. Дана модель стане гідним екземпляром сімейства картоплекопалок. Під час випробування в роботі на ділянці 1 гектар ця картоплекопалка показала себе з відмінної сторони. Затримок в роботі не було, викопування картоплі здійснювалось якісно - відсоток зібраного врожаю становив в межах 93-96%. Пошкодження картоплі не спостерігалося. За одну годину роботи було зібрано врожаю з ділянки майже 10 соток.

Одним словом - показники якості виготовлення та ефективність роботи просто вражають.

Габаритні розміри копачки становлять (ДхШхВ): 920х620х720 мм, а вага виробу - 42 кг.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари