0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Новий модельний ряд овочевих сівалок до мінітрактора та мотоблока

Асортимент продукції Інтернет магазину AGROZIP поповнили нові високопродуктивні сівалки овочевих сільгоспкультур від українського виробника ДТЗ.

До Вашої уваги - дві серії овочевих сівалок: серія СТП - для агрегатування з мінітракторами, потужністю від 12 к.с., а також СМП - для використання з мотоблоками потужністю від 6 к.с. і мототракторами зі стандартним одноточковим кріпленням, застосовуючи спеціальний адаптер.

Лінійка сівалок СТП для мінітракторів включає 4 моделі:

  • СТП-6;
  • СТП-8;
  • СТП-10;
  • СТП-12,

що здатні здійснювати одночасний посів 6, 8, 10 і 12 рядків, відповідно. Продуктивність роботи даного навісного обладнання становить 0,4 гектари за годину.

У свою чергу, лінійка сівалок СМП для мотоблоків та мототракторів включає в себе 3 моделі:

  1. СМП-5
  2. СМП-6
  3. СМП-7,

які здатні одночасно здійснювати засівання 5, 6 та 7 рядків, відповідно. Продуктивність роботи цього сільськогосподарського обладнання становить 0,3 гектари на годину.

З використанням сівалок СТП і СМП рекомендується сіяти такі види овочевих культур: огірки, капуста, редиска, кабачки, перець, баклажани, горох, буряк, соя, томати. Але, це - не догма. За допомогою цих моделей сівалок цілком можна здійснювати посів будь-яких інших сільгоспкультур з відповідними розмірами насіння, а також нормою посіву.

Рекомендації, що стосуються вибору дозуючих барабанів, надані у відповідних таблицях у розділі "Опис" кожної з моделей овочевих сівалок.

Більш детальна інформація про новинки надана в розділі "Сівалки і зернові на мінітрактор, мотоблок".

AGROZIP™ - Все тільки найкраще!!!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари