0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Польський плуг Wirax 3-25: вартість нижча за аналоги в 2 рази!

Цікава новинка від популярного бренду, вражаюча своїми функціональними якостями і доступною вартістю - плуг польський 3 корпусний до мінітрактора Віракс (Wirax) 3-25, яка здатна отримати високу  оцінку серед приватних землевласників, так і досвідчених фермерів. Це - досить таки надійна модель, розрахована на серйозні експлуатаційні навантаження, металева рама з потовщеного квадратного профілю має зручну форму, посилена спеціальною розпіркою і оснащена навісною трьохточковою системою кріплення для агрегатування з мінітракторами потужністю не менше ніж 30 кінських сил.

Цей 3 корпусний польський плуг відмінно впорається з легкими і складними ґрунтами, ефективно буде працювати на середніх і великих площах, видаючи максимальну продуктивність - 0,5 га/год за умов, що дільники не засмічені плитняком, камінням та іншими механічними домішками. На корпусах встановлені якісні ковані лемеші, які з легкістю підрізають стерню, бур'яни та інші залишки рослин, частково подрібнюючи землю та рослинність, а потім подають для остаточної обробки на відвал, зручної ергономічної форми.

Відвали, встановлені на трьохкорпусний плуг Віракс (Wirax) 3-25, відносяться до суцільного типу, що дозволяє повністю обертати ґрунтовий шар, залишаючи подрібнену рослинність під шаром землі. Такий вид закладення помітно знижує ріст бур'янів, знищує шкідників, підвищує пористість ґрунту, збагачуючи його вологою і киснем, перегнилі за зиму рослини постачають в землю корисні речовини, а все це - позитивно відображається на майбутніх врожаях.

Загальна ширина оранки, на яку розрахований розглядаємий нами плуг польський 3 корпусний до мінітрактора Віракс (Wirax) 3-25, становить 80 см. Робочі корпуси і опорне колесо фіксуються до рами болтовими з'єднаннями, відвали і лемеші закріплені гвинтами до основи і можуть замінюватися, у міру необхідності, на нові деталі. Для контролю глибини оранки на стійці опорного колеса передбачений гвинтовий механізм з рукояткою. Крім цього, рама також має зручне регулювання нахилів і поворотів, а високі стійки (55 см) практично унеможливлюють забивання агрегату залишками рослин, навіть на недостатньо розчищених ділянках.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари