0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Поповнення в сімействі картоплекопалок - дворядна модель КВТ-2

Оригінальна розробка від українських виробників - картоплекопалка вібраційна до мінітрактора КВТ-2 дворядна відрізняється простою конструкцією і вкрай зручна в процесі експлуатації. Устрій робочих елементів сільгоспзнаряддя максимально можливо продумано для максимального комфортного робочого процесу - активний леміш і гуркіт представляють собою одне ціле, тому, в ході викопування коренеплодів пошкодження бульб практично унеможливлюється.

Наявність двох ножів у даній копачки картоплі на мінітрактор КВТ-2 значно збільшує продуктивність агрегату - до 0,36 га/год. Лемеші мають спеціальну практичну форму, заточений край легко входить в ґрунт на глибину до 18 см, загальний захват двох віброножей становить 100-120 см - такі показники дозволяють викопувати майже всі коренеплоди, навіть під розгалуженими кущами, зводячи втрати овочів до мінімуму. Рекомендована робоча швидкість агрегатуючого сільгосптранспорту на ділянках до 3,5 га - до 3 км/год.

У роботу розглянута нами нова копалка для картоплі КВТ-2 включається шліцьовим валом приводу, в механізмі гуркоту використовуються шарнірні з'єднання на підшипниках, це дає можливість ефективно використовувати агрегат при великих робочих навантаженнях. Підтятий шар ґрунту з коренеплодами відразу з’являється на решітці, де, за рахунок активного струшування, добре очищується від землі та скидається на поверхню грядки.

Встановлюється картоплекопач вібраційний КВТ-2 на міні сільгосптехніку з потужністю двигуна не менше 24 кінських сил, використовуючи трихточкову навісну систему кріплення. Викопування картоплі здійснюється одночасно на двох рядках, що помітно скорочує робочий час, збільшуючи при цьому продуктивність збору врожаю.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари