0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Рослини отримають необхідну норму поживних речовин!

Добрий врожай вимагає значних зусиль, починаючи від первинної обробки посівної площі і закінчуючи збором посівних культур. При цьому родючі якості ґрунту не безмежні і будь-який землевласник чудово розуміє, наскільки важливо вчасно поповнювати землю корисними мінеральними речовинами, щоб отримати максимальну віддачу від проведеної роботи.

Внесення добрив відіграє важливу роль у підвищенні врожайності, а якісне обладнання дозволяє обробити великі площі, зберігаючи сили і скорочуючи робочий час. На ринку представлений великий асортимент спеціалізованої продукції - моделі польських розкидачів Strumyk та Jar-Met, а також вітчизняних розкидачів міндобрив РМД, які розраховані на різні об'єми мінеральних речовин, які необхідні для повноцінної підгодівлі ґрунту і рослинності.

Основні переваги, які дає механізований спосіб внесення добрив - точне дозування речовин, можливість регулювання ширини розпилення, наявність гідравлічної системи для подачі добрив на висівний механізм.

Для невеликих приватних і фермерських господарств буде достатньо розкидачів добрив РМД 100 або польських розкидачів Strumyk та Jar-Met 500 кг. Ці агрегати можуть бути оснащені конусоподібними пластиковими або металевими бункерами, встановленими на міцну вигнуту раму з круглої металевої труби.

Як правило, металеві ємності покриті порошкоподібною фарбою, яка захищає бункер від агресивного впливу мінеральних з’єднань. Оцинковані та пластикові бункери не потребують подібного  покриття, тому що ці матеріали самі по собі несприйнятливі до активних мінеральних речовин.

Дозування добрив здійснюється за допомогою ручної або гідравлічної системи управління, розташованої в нижній частині польських розкидачів Strumyk і Jar-Met 500 л. Дисковий механізм виконаний з нержавіючої сталі, може мати від двох до чотирьох висівних лопатей, ширина розпилення регулюється за рахунок зміни кута положення лопаток за допомогою додаткових отворів на диску. Робочий захват становить від 6 до 14 м.

Великі польські лійки для розкидання мінеральних добрив Strumyk і Jar-Met на 650 та 1000 кг ідеально підходять для обробки великих посівних площ. Ці агрегати мають місткі прямокутні бункери з оцинкованої сталі або покритого антикорозійною фарбою металу. Наявність двох дисків, які розсіюють речовини, дозволяє розподіляти добрива на відстані від 12 до 24 м. Усередині бункери забезпечені маятниковими змішувачами для рівномірної подачі добрив на висівні механізми. Управління заслінками здійснюється за допомогою гідравлічної системи, відкриття і закриття отворів відбувається автономно, що дозволяє максимально продуктивно використовувати мінеральні добрива та зводить втрати до мінімуму.

Всі розкидачі добрив Strumyk, Jar-Met і РУМ запускаються в роботу від ВВП сільгосптехніки і агрегатуються на транспорт трьохточковим навісним кріпленням.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари