0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Снігоприбиральні відвали: найзатребуваніші моделі

Снігова зима дарує не тільки радість дітворі, а й приносить проблеми для дорослого населення - нерозчищені від завалів вулиці, тротуари та інші території ускладнюють пересування і техніки, і пішоходів, а в багатьох випадках таять в собі безпосередню загрозу, особливо в ожеледицю.

На щастя, сьогодні існує велика кількість якісного спеціального обладнання - це снігоприбиральні лопати відвали і шнекові снігоприбирачі  різноманітних модифікацій від кращих виробників.

Призначені снігоприбиральні лопати для мотоблоків, мототракторов і мінітракторів різних марок і потужностей. Природно, при виборі агрегату потрібно брати до уваги, з якою саме технікою буде використовуватися пристрій, і на який, імовірно, площі буде працювати.

Приватні ділянки або невеликі комунальні території не вимагають потужної техніки, для розчищення досить мотоблока потужністю від 8 кінських сил, до якого закріплюється компактна, легка снігоприбиральна машина ОМ-100 з шириною захвату - 100 см. Робочий ківш посилений ребрами жорсткості, має великий кут повороту на 700, по нижньому краю захищений армованою гумовою смугою. Висока маневреність забезпечується негабаритними розмірами, що дозволяють успішно використовувати агрегат на невеликих відкритих майданчиках і вузьких вулицях. Крім прибирання снігу, лопата відвал на мотоблок відмінно підходить для згрібання різного роду сміття, розрівнювання поверхонь або прибирання приміщень на тваринницьких фермах.

Більш потужні снігоприбиральні лопати відвали на мототрактора і мінітрактора DongFeng, Mesim-2.5, МТЗ, Т 25 розраховані на прибирання великих комунальних та фермерських територій, дорожніх покриттів і площ. Ці агрегати можуть бути оснащені гідравлічною системою, мають широке робоче полотно від 200 до 300 см, кут повороту + 30/0/-300 на обидві сторони по ходу транспорту. Таке обладнання за два проходи якісно розчищає до 5 м площі, прибираючи не тільки щойно випавший сніг, а й щільний злежаний сніговий покрив. Відвал лопата для снігу, також може використовуватися в дорожньому будівництві для прибирання сміття або переміщення сипучих матеріалів, в сільському господарстві при формуванні насипних майданчиків.

Окремо варто відзначити снігоприбиральні відвали на навантажувач - прості зручні конструкції, легко встановлюються на самохідну техніку з робочим захватом до 200 см. Ці снігоприбиральні відвали агрегатуються з навантажувачами вантажопідйомністю від 1500 до 5000 кг і відмінно підходять для розчищення відкритих складських майданчиків або територій промислових підприємств.

Устаткування, призначене тільки для прибирання снігу - шнекові і роторні снігоприбирачі на мотоблоки  ZIRKA 61 (СП1), СП2, СРМТ 1,2, Вейма WM1100, 105, 135, завдяки малим габаритам, ідеальні для виконання снігоприбиральних робіт там, де складно пройти великій техніці . Снігоочисник для мотоблока розрахований на прибирання свіжого снігу, за рахунок зубчастого шнекового механізму добре справляється із заледенілими сніговими покривами товщиною до 30 см. Снігова маса загрібає ковшем, кришиться шнековим пристроєм і викидається в сторону від лінії пересування техніки на відстані до 5 м, через регульований металевий розтруб.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари