0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Своєчасно прибираємо скошену траву: ефективні в роботі навісні граблі

Вчасно скошена і правильно висушена трава повністю зберігає свої корисні властивості і є відмінним кормом для тварин в зимовий період. Процес сушіння сіна вимагає особливої ​​уваги - необхідно зберегти всі поживні якості, не пересушуючи рослинність, і в той же час довести сировину до повної готовності, щоб під час тривалого зберігання, трава не втратила свої первинні властивості.

Тому, так важливо проводити регулярне активне ворушіння скошеної трави, і без якісного спеціалізованого обладнання тут не обійтися. Граблі сіноворушилки на трактор, мінітрактор і мотоблок здатні в короткі терміни обробити великі площі, провести ефективне вспушування ще не досохлого сіна і згребти готову рослинність в валки, зручні для подальшого прибирання ручним або механізованим способом.

Великою популярністю користуються колісні ворушилки «Сонечко» від українських і польських виробників. Ці агрегати відрізняються високою продуктивністю, в залежності від кількості робочих коліс, можуть захоплювати ділянки на ширину від 120 до 350 см. Для невеликих ділянок відмінно підійдуть 2 колісні граблі Сонечко ГР3, які агрегатуються на мотоблоки потужністю від 6 кінських сил, для обробки великих лугових сіножатей успішно використовуються 3, 4, 5 колісні ворушилки «Сонечко» до мінітракторів і тракторів - моделі  ГР4, ГР5, ГВР-4, Mokobody Z-510 і Mokobody Z-510-1, призначені для роботи з технікою потужністю від 12 до 24 кінських сил.

Практично всі моделі ворушилок оснащені амортизаційними пружинами, що дозволяють агрегату з легкістю адаптуватися під особливості рельєфу, що, в свою чергу, захищає пристрій від пошкоджень при наїзді на купину або тверді предмети. Рами і підрамники виконані з міцних профільних труб, мають високу стійкість до механічних навантажень. Колеса кріпляться до крайніх точок підрамників на маточини з підшипниками і розташовуються в послідовному порядку з перекриттям робочих зон один одного, завдяки чому, колісні граблі сінозворушувачі дуже якісно обертають скошену рослинність і акуратно формують валки, зводячи втрати сировини до мінімуму.

Віялові граблі використовуються для збирання повністю готового сухого сіна з утворенням валків або розчищення місцевості від скошених бур'янів, гілок і дрібного сміття. Призначені граблі віялові для мотоблока потужністю 12 л. с. або мототрактора 22 л. с., показують високу продуктивність від 1,5 до 2 га/год, обробляючи в один прохід ділянки шириною 140 - 230 см. Робочий вузол являє собою довгу раму з сталевого кутка, оснащену пружинними сталевими зубами.

Всі колісні і віялові граблі працюють від руху використовуваної техніки, при тісному контакті з оброблюваною поверхнею.

Окремо варто відзначити моделі, що працюють від ВВП транспорту - стрічкові польські граблі і роторні граблі ГВР-2. Дане обладнання приводиться в робочий стан приводним механізмом, оснащено сталевими зубами, встановленими на певній відстані один від одного. У ремінних польських граблях зуби закріплені на рухомих стрічках, роторні граблі проводять ворушіння рослинності спицями, зафіксованими на шести штангах, які обертаються.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари