0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Своєчасна обробка посівів обприскуванням значно покращує види на врожай

Своєчасний і ефективний захист і підживлення посівів шляхом обприскування завжди була не менш важливим для отримання хорошого врожаю, ніж правильно виконані операції стосовно підготовки ґрунту, висіву, прополювання та прибирання. А в цьому році, в зв'язку з неординарними несприятливими погодними умовами в зимово-весняний період, значимість даного етапу сільськогосподарських робіт ще більше зросла.

Однак, застосування застарілих або несправних обприскувачів може (через великі втрати дорогих препаратів) звести до нуля економічну вигоду від отриманого приросту врожаю. Тому, необхідність повного відновлення функціональності і ефективності обприскувачів сьогодні виходить на перший план як для великих сільськогосподарських виробництв, так і для невеликих фермерських господарств.

Піклуючись про потреби хліборобів, компанія Агрозіп передбачила наявність в асортименті не тільки сучасних моделей навісних обприскувачів різної ємності і продуктивності до трактора, мінітрактора і мотоблока, але і великого числа позицій запасних частин і витратних матеріалів для них, в числі яких:

  • баки;
  • пластикові і металеві трубопроводи, шланги;
  • сполучна і розподільна ГІДРОАРМАТУРИ;
  • щілинні, інжекторні і дефлекторні форсунки;
  • відцентрові, вихрові, поршневі і плунжерні насоси;
  • елементи ремінних, ланцюгових і карданних передач.

AGROZIP™ - Все тільки найкраще!!!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари