0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Важливість застосування глибокорозпушувача (чизеля) в сільському господарстві

Глибокорозпушувачі або чизельні плуги - це потужне обладнання, призначене для відновлення родючих якостей ґрунту шляхом глибокого розпушення з метою руйнування плужної підошви, що виникає при регулярній обробці посівних площ звичайними відвальними плугами, що приводить до поступового зміщення верхніх ґрунтових шарів і замиканню вологи в нижніх шарах ґрунту.

При обробці землі глибокорозпушувачами на трактор, відбувається інтенсивне розривання глибокого шару (до 40 - 80 см), без зміщення і перемішування верхніх шарів, добре розущільнюється плужна підошва, відкриваючи доступ вологи в верхні шари ґрунту. В результаті, значно підвищується повітро-і вологообмінні процеси, істотно поліпшуються родючі властивості земель, збільшується пористість ґрунтів, попереджається поява повітряних і водяних ерозій на оброблених ділянках, що сприятливо позначається на майбутніх урожаях.

Роботи з використанням глибокорозпушувача для мінітрактора Bomet рекомендується виконувати восени, після закінчення прибирального процесу. В цьому випадку, отримана за осінньо-зимовий період волога, зможе проникнути в ґрунт на велику глибину і накопичитися в достатній кількості, завдяки чому, висаджені навесні культури отримають максимальний відсоток вологи і корисних речовин, необхідних для швидкого росту і розвитку рослин.

Основні параметри, на які слід звернути увагу при виборі глибокорозпушувача на мінітрактор Бомет - ширина захвату, глибина занурення і кількість робочих секцій. Відмінними експлуатаційними характеристиками відрізняються польські глибокорозпушувачі Bomet, оснащені трьома або чотирма лапами, закріпленими на міцній профільній рамі з робочою шириною 1,5 і 2,3 м, і глибиною обробки 45 см. Максимальна продуктивність обладнання становить 1,5 - 2,3 га/годину.

Агрегатується глибокорозпушувач Бомет на мінітрактор потужністю 80 - 120 кінських сил за допомогою посиленої бічними сталевими пластинами, триточкової навісної системи. Обладнання розраховане на велике механічне навантаження, всі з'єднання оснащені міцними болтовими кріпленнями, стійки (70 см) робочих інструментів встановлені в спеціальні кріпильні пластини і надійно зафіксовані болтами під кутом 450, що полегшує проникнення зубів на необхідну глибину і захищає лапи від поломок.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*