0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Вибираємо правильний плуг для обробки ґрунту

Кожен аграрій розуміє, наскільки важливо правильно підготувати ґрунт до посівів - від ефективності орних робіт безпосередньо залежить якість майбутнього врожаю.

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент спеціалізованого устаткування, розрахованого на експлуатаційні навантаження різного рівня. Для невеликих присадибних ділянок ідеально підійде однокорпусний плуг, який встановлюється на легкі мотоблоки. Як правило, це простий негабаритний пристрій, який відрізняється чудовою маневреністю, що не потребує складних налаштувань, повністю готовий до роботи.

Під час обробки земельних наділів середніх площ варто звернути увагу на двокорпусний плуг до мототрактора. Даний агрегат вже має спеціальні механізми, які регулюють глибину оранки і ширину орної смуги. В конструкції передбачені додаткові елементи - кутозніми або передплужники, що значно підвищують продуктивність робіт.

Чим більшою буде площа поля, яка підлягає обробленню, тим вищою повинна бути і потужність транспорту, що використовується для агрегатування навісного обладнання і, відповідно, міцність спеціалізованого обладнання.

Моделі польського виробника - Бомет і Віракс відрізняються високою надійністю, оснащені сталевими корпусами зі знімними елементами, конструкцією передбачений гвинтовий механізм для регулювання глибини занурення. Відмінними експлуатаційними характеристиками володіють моделі вітчизняного виробництва - це кам'янець-подільські плуги, виготовлені з якісного металу, які також забезпечені всіма основними функціями.

Для роботи з технікою середніх потужностей (25 к.с.) рекомендується використовувати плуг Бомет 3 20, плуг Віракс 2 25, або ж кам'янець-подільський плуг ПН 2-25 різних модифікацій. Дане обладнання оснащене регульованою рамою, на багатьох моделях встановлені передплужники або кутозніми. Глибина оранки досягає 25 см, ширина орної смуги - до 60 см, максимальна продуктивність від 0,3 га/год.

З більш потужними тракторами (від 40 к.с.) слід використовувати конструкції підвищеної продуктивності - польські плуги Бомет 2 30 і 3 25, або кам'янець-подільські плуги ПН 2-30 та ПН 3-25, які оснащені трьома корпусами, успішно справляються з оранкою важких ґрунтів на великих площах. Це маневрене, швидкісне обладнання обробляє орну смугу шириною від 75 см з максимальною продуктивністю до 0,5 га/год. Сталеві корпуси можуть оснащуватися кутознімом, високі стійки захищають агрегати від засмічення під час роботи на погано розчищених від стерні ділянках.

Обробка великих посівних площ з глинистим, складним ґрунтом або цілинних земель, здійснюється важкими тракторами з потужністю від 80 кінських сил. Для такого транспорту найкраще підійдуть польські плуги Бомет 3 30 та 4 30 або кам'янець-подільські плуги 3-30 та 4-30, які володіють високою продуктивністю до 0,6 га/год, оснащені зручними регулювальними механізмами. Це трьох-, чотирьох- і п'ятикорпусні агрегати з глибиною оранки до 30 см і шириною захвату до 120 см. Міцна надійна конструкція розрахована на підвищені експлуатаційні навантаження, всі основні елементи знімного типу, закріплені болтовими з'єднаннями і легко замінюються за умов необхідності.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари