0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Вітчизняні сівалки часнику: висаджуємо часник та цибулю сівок швидко й ефективно

Широкий асортимент пропонованого сучасним ринком спеціалізованого сільгоспобладнання дозволяє значно полегшувати працю аграрія в самих різних сферах, включаючи механізоване висаджування цибулинних культур - зубків часнику і цибулі-сіянки.

Під час вибору вітчизняних часникових саджалок – моделі «Ярило», ЧСН або ЧС, важливо враховувати обсяг посадочних робіт, складність ґрунту, потужність транспорту, що використовується в посівних роботах. Всі модифікації сівалок часнику розраховані на тривалу експлуатацію і мають добре продуману, надійну конструкцію. Основні робочі елементи пристрою - бункер, ланцюговий транспортер з ложечками, леміш і загортачі. Працюють часникові саджалки від ланцюгового приводу або прямої передачі.

Практично всі виробники пропонують одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п'яти- та шестирядкові моделі сільгоспобладнання з наявністю основних регулювань. Як правило, компактні одно- і дворядні часникосаджалки ЧСН-1, ЧСН-2 і ЧС призначені для посадки цибулинних культур на приватних угіддях або невеликих фермерських ділянках. У роботу агрегат запускається ланцюговим приводом від коліс-ґрунтозачепів. Регулювання кроку здійснюється за допомогою змінних зірочок і становить 80-100-120 мм. Моделі оснащені кілеподібними сошниками, на сівалки часнику ЧС і ЧСН встановлені два плоскі загортача з обох сторін, часникосаджалки «Ярило» мають один прямий металевий рухливий загортач, закріплений на агрегаті ланцюжками.

До особливостей сівалок часнику ЧСН-2 слід віднести наявність двох ланцюгових приводів - для кожного висівного блоку окремо і наявність двох змінних ложечок (діаметр 23, 26 мм) для еталонних зубчиків розміром 15-25 мм. Місткість бункера в даній моделі - 7 літрів. У часникосаджалок ЧС приводний ланцюг закріплений на одному колесі, рух транспортера запускається через проміжний вал, місткість бункера - 10 л, діаметр ложечки 34 мм. Модель має спеціальний маркер для зручної розмітки рядків. Призначені ці часникосаджалки для мотоблоків потужністю від 6 кінських сил, агрегатуються до техніки одноточковою системою кріплення. Максимальна продуктивність сягає до 0,5 га/год.

Для середніх і великих посівних площ застосовуються часникові саджалки, що мають від трьох до шести робочих блоків - різні модифікації саджалок «Ярило», ЧСН і ЧС. Дані моделі призначені для роботи з мототракторами або мінітракторами потужністю від 8 кінських сил, агрегатуються до техніки одно-, або триточковим заднім навішуванням, відповідно. Приводний механізм часникосаджалок ЧС з чотирма і більше висівними блоками встановлений на обидва колеса, бункери кріпляться на сталевому профілі і можуть переміщатися, що дозволяє регулювати ширину міжрядь в межах 200-530 мм. У саджалок часнику ЧСН кожен висівний апарат має окремий приводний ланцюг з блоками змінних зірочок для регулювання кроку посадки 80-100-120 мм.

Конструкція часникової саджалки «Ярило» має ряд особливостей:

  • висаджувальний механізм розташований під невеликим кутом, що попереджає втрату насіння у процесі висаджування;
  • агрегат працює від прямого приводу - під кожним блоком на осі закріплені зірочки, що відповідають за роботу транспортера;
  • деякі моделі додатково оснащені ємностями для внесення добрив під час висаджування культур.

Агрегатується часникова сівалка «Ярило» на мотоблоки і мототрактори, закріплюється позаду техніки одноточковою навісною системою.

Максимальна продуктивність багаторядних часникосаджалок від 0,8 до 1,5 га/год.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари