0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Якісний помел зернового корму - запорука повноцінної засвоюваності його поживних речовин

У приготуванні повноцінних кормових сумішей головну роль відіграє якісний помел сировини, що створює потрібну консистенцію поживного корму для домашніх тварин і птахів. Великою популярністю користуються роторні та молоткові зернодробарки моделей - Газда,  Donny,  Euromill і Minsk-Elektro ДКЗ, що відрізняються високою продуктивністю і відмінною якістю готового продукту. Ці агрегати зручні в експлуатації, компактні, мають невелику вагу і легко встановлюються на будь-якій стійкій площині.

Вітчизняні крупорушки Газда оснащені пластиковими бункерами на 10 літрів, міцним металевим корпусом з бічною приймальною камерою для кукурудзяних качанів і верхнім отвором для зернової сировини. Дробильний механізм розташований всередині корпусу, представляє собою сталевий диск, який закріплений на осі двигуна, з чотирма стаціонарними ножами і 16 рухомими молотками із зазубреними краями. У роботу подрібнювач зерна запускається від мотора потужністю 1700 або 2500 Вт, підключаєтья до побутової мережі напруги 220 В. Двигун оснащений німецькою системою захисту від перегріву.

Важлива особливість, якою відрізняється зернодробарка електрична молоткова Газда різних модифікацій - наявність двох фракційних сит, одночасно розташованих в нижній частині корпусу, які не мають потреби в переустановленні. Для отримання необхідної фракції, сита лише потрібно змістити відносно один одного. Максимальна продуктивність агрегату становить 170 - 250 кг/год для зерна і 35 кг/год для кукурудзяних качанів - показники залежать від модифікації агрегату, що використовується.

Продуктивні універсальні подрібнювачі зерна Donny відрізняються підвищеною міцністю - корпус і бункер виготовлені з якісного металу, всі елементи дробильного механізму виконані з термічно обробленої сталі. Дана дробарка зерна стійка до великих експлуатаційних навантажень, розрахована на тривалий робочий процес, може видавати помел до п'яти фракцій - від 2 до 6 мм, за рахунок наявності комплекту змінних сит. Зернодробарка електрична Donny працює від двигуна потужністю від 3000 до 3800 Вт, демонструючи максимальну продуктивність 220-240-280 кг/год - зернові культури, 40-45-55 кг/год - кукурудзяні качани. Механізм, що перемелює, складається з двадцяти сталевих ребристих ножів, закріплених в шаховому порядку на сталевій площині. Подача зерна регулюється спеціальною заслінкою, качани кукурудзи подаються в бічний отвір на корпусі.

Оригінальна модель - зернодробарка електрична Euromill-50 помітно відрізняється від звичного обладнання. Агрегат представляє собою цільну конструкцію, поєднуючи між собою ківш (5 літрів), дробильний пристрій і великий приймальний контейнер на 50 літрів. Ця зерномолка може використовуватися не тільки для переробки зернових, а й в якості побутового приладу для подрібнення харчових круп, солі та цукру. Укомплектована чотирма квадратними ситами для фракцій на 2-4-6-8 мм, підключається до напруги 220 В, потужність двигуна 1300 Вт. Такі показники дозволяють отримати до 200-300 кг/год готової продукції крупного помелу і до 70-100 кг/год дрібного. Бункер і корпус виготовлені з міцного пластику, приймальний контейнер з оцинкованої сталі.

Кожна модель має високі робочі показники, володіє відмінною продуктивністю і зручна в процесі експлуатації.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари