0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Завчасно готуємося до снігової навали: вибираємо сніговідвал до мінітрактора, мотоблока

Головною проблемою в суворий зимовий період з тривалими рясним снігопадами є ефективне розчищення доріг, вулиць, комунальних і господарських територій від свіжого снігу, снігових завалів, щільного спресованого шару або замерзлої кірки. У такий час потрібна спеціальна техніка та надійне обладнання, здатне швидко звільнити будь-які території від снігової маси.

З цим завданням чудово справляються снігоприбиральні лопати відвали для мотоблоків, мототракторів, мінітракторів, тракторів та вилочних навантажувачів, які розраховані на великі механічні навантаження. Всі конструкції відрізняються підвищеною міцністю, виготовлені з якісних матеріалів, легко агрегатуються на різну транспортну техніку. Крім прибирання снігу, навісні відвали можуть використовуватися для згрібання різного роду сміття (гілок, листя та ін.), розрівнювання будівельних майданчиків, переміщення сипких матеріалів та негабаритного промислового обладнання, розчищення сільськогосподарських приміщень та тваринницьких ферм.

При підборі обладнання необхідно враховувати потужність техніки та можливі обсяги робіт. Для прибирання невеликих господарських та комунальних територій чудово підійдуть снігоприбиральні відвали ВМ-150К, «Ярило», МТ-150, ЛП1, ЛП2, що встановлюються на мотоблоки потужністю від 8 до 10 кінських сил. Робоче полотно лопат виконане з високоміцної листової сталі, посилене ребрами жорсткості, нижній край захищений спеціальною демпферною смугою армованої гуми. Ширина захвата цих моделей складає 90 – 125 см, кут повороту 300. Лопата відвал ВМ-150 на мототрактор із шириною захвата 150 см, відрізняється підвищеною маневреністю за рахунок розширеного кута повороту на обидві сторони +30/0/-300. Універсальна модель ОТ-180 агрегатується з міні-тракторами - ДТЗ, Foton, Europard, DongFeng різних модифікацій, потужністю від 16 кінських сил. Має поворотний кут - до 700 і шириною захвата - 180 см.

Для розчищення великих площ, придорожніх ділянок, сільськогосподарських та комунальних територій рекомендується використовувати лопати відвали DongFeng, Mesim-2.5, Т 25, ВТЗ-180, МТЗ ВТ-250, які призначені для роботи з міні-тракторами та тракторами потужністю від 24 до 80к.с. Дані агрегати мають широкий робочий захват 200 – 300 см, функціональний поворотний механізм з кутом +30/0/-300 на дві сторони, багато моделей оснащені гідравлічними системами.

Конструкції можуть встановлюватися як спереду, так і позаду транспортного засобу. З тильного боку робочі полотна зміцнюються поздовжніми і поперечними ребрами жорсткості, по нижній кромці закріплена армована гумова стрічка, що захищає дорожнє покриття та ківш від пошкоджень при наїзді на примерзле сміття або елементи доріг. Велика ширина полотна дозволяє очистити до 5 метрів території всього за два проходи, швидко звільняючи площу від пухкої снігової маси і покриву, що злежався.

Маючи в розпорядженні спеціалізовану самохідну техніку, снігові завали можна легко прибрати за допомогою зручних простих конструкцій - відвалів на навантажувач вилковий 1,5Т, 2Т, 2,5Т, 3Т, 5Т, ВМ-150Н. Пристрої призначені для навантажувачів із вантажопідйомністю 1500 – 5000 кг. Завдяки компактним розмірам техніки, особливо зручно застосовувати обладнання для розчищення майданчиків з нестандартною конфігурацією, промислових та складських територій. З цією ж метою можна використовувати ківш КВН-0,5 об'ємом 0,5 м3, що встановлюється на будь-який навантажувач вилковий з гідравлічною системою підйому.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари