0 Кошик 0 грн
Каталог товарів

Збереження ґрунтів від вітрової ерозії: стосується кожного хлібороба

Несприятливі погодні умови осінньо-зимового сезону 2019 - 2020 року в Україні, а саме - аномально низький рівень випадання атмосферних опадів, фактично повна відсутність стійкого снігового покриву на протязі всієї зими на значних площах, особливо в центральній і східній частинах країни, призвели до того, що в ґрунті зібралося зовсім недостатнє для нормального ходу агропроцесів кількість запасеної вологи.

У поєднанні з іншими кліматичними, господарськими та геополітичними факторами (наприклад, з приходом циклону, з початком посівної кампанії на тлі низької культури землеробства, з масовою вирубкою лісів і лісосмуг, з великими лісовими і степовими пожежами і т.п.) це вже призвело до виникнення нехарактерних для весняного часу потужних пилових бур - надзвичайно небезпечних не тільки для посівів, а й для самих сільськогосподарських земель. Це тривожний сигнал для українських аграріїв.

Зниженню вітрової ерозії можна і потрібно протистояти, в тому числі широким застосуванням безпечних методів обробки ґрунту. Наш магазин AGROZIP вже зараз пропонує різне сучасне навісне обладнання для тракторів, мінітракторів та культиваторів, зокрема - чизельні культиватори і плуги для проведення безполицевого глибокого розпушування, універсальні і міжрядні культиватори, дискові борони, катки на борони і культиватори, мульчувачі, причіпні і навісні обприскувачі . Також у великому асортименті приготовлені запасні частини та комплектуючі до цього устаткування.

AGROZIP™ - Все тільки найкраще!!!

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*